Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Наш відділ Правове довідкове бюро Право та закон для кожного Медична реформа в дії: що мають зробити заклади первинної допомоги у 2018 році

Медична реформа в дії: що мають зробити заклади первинної допомоги у 2018 році

Медична реформа в дії: що мають зробити заклади первинної допомоги у 2018 році

Медичну реформу розпочато: закон про медичну реформу підписав Президент, Уряд ухвалив ключові документи. Сьогодні розкажемо, що мають зробити заклади первинної допомоги у 2018 році.
Комунальні заклади первинної допомоги у 2018 році мають:
•  Реорганізуватися у некомерційне комунальне підприємство. Лише медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підпри­ємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров'я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Дер­жавного бюджету.
• Забезпечити комп'ютеризацію, обрати МІС (медична інформаційна система) та підключитися до електронної системи охорони здоров'я, отримати електронні цифрові підписи для закладу та лікарів.
•  Привести матеріально-технічне забезпечення закладу у відповід­ність до Табеля технічного оснащення.
•  Забезпечити надання ПМД (первинна медична допомога) у вихідні, свята та для заміни основного лікаря у відпустці, на лікарняному чи під час підвищення кваліфікації.
•  Почати активне інформування та підписання з пацієнтами Деклара­цій про вибір лікаря первинної допомоги.
Старт кампанії з вибору лікаря первинної допомоги розпочнеться з квітня 2018 року. До цього часу підписання Декларацій про вибір ліка­ря відбувається у пілотному режимі. Це зроблено для того, щоб лікарі мали час навчитися користуватися функціоналом медичної інформа­ційної системи, а також для тестування центрального компонента електронної системи охорони здоров'я.
• Укласти договір з Національною службою здоров'я України.

Міністерство охорони здоров’я України

Календар подій

      1
2345678
910 11 12131415
16 1718 19 202122
23242526272829
30