Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

Мистецтво розмови - ключ до успішної кар'єри

3 квітня 2013 року відбулося друге засідання Клубу з вивчення української мови. Його тема – «Загальне уявлення про спілкування і мовну  діяльність та про мовленнєвий етикет».
Протягом першої частини нашого засідання ми з'ясовували, які існують види, форми та тональності мовлення, які особливості усного і писемного мовлення тощо.
Так як учасників Клубу цікавить офіційно-діловий стиль спілкування, а в ньому особливе значення мають ті види мовленнєвого етикету, які представляють категорію ввічливості (звертання, вітання, прощання, подяка, вибачення, прохання), то на них ми і зосередили свою увагу протягом другої частини нашого засідання.
Ми дізналися не тільки, які форми спілкування використовуються, але   і яке їхнє походження, смислове навантаження, що тим чи іншим звертанням співрозмовник хоче досягти.
Всі учасники засідання почерпнули для себе багато корисного і залишилися задоволені від засідання.
Вважаємо розгляд даних питань дуже актуальним, адже, як сказав іспанський філософ XVIII ст. Бальтасар, жодне із занять людських не вимагає більшої розсудливості, як мистецтво розмови – тут можна все втратити і програти. І навпаки, досконале спілкування спроможне стати ключем до успіху в суспільстві та на етапах досягнення професійної кар’єри.
Тому запрошуємо усіх бажаючих на наступне засідання Клубу, в якому більшу увагу буде зосереджено на практичній частині даної теми. Засідання відбудеться 10 квітня 2013 року о 17:30.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1
2345678
910 11 12131415
16 1718 19 202122
23242526272829
30