Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

Книжкові новинки за 2009 рік

Основи інформаційного права України : навч. посіб. / В. С. Цимбалюк, В. Д. Гавловський, В. М. Брижко та ін. ; за ред. М. Я. Швеця, Р. А. Калюжного та П. В. Мельника. 2-ге вид., перероб. і допов. – К. : Знання, 2009. – 414 с.

У посібнику розкриваються зміст, сутність та найважливіші особливості нового для нашої країни соціально-юридичного феномену — інформаційного права. У пропонованій роботі висвітлюються теоретичні погляди авторів щодо сутності інформаційного права, його структури як науки та навчальної дисципліни.
Заслуговує на увагу рекомендована бібліографія, розташована наприкінці видання, до якої увійшли нормативно-правові акти, науково-методична література та монографії.
Посібник розрахований насамперед на студентів, слухачів, курсантів вищих навчальних закладів. Книга буде корисною також викладачам, державним службовцям, правознавцям-практикам, працівникам органів державної влади та місцевого самоврядування, всім, кого цікавлять інформаційні правовідносини, інформаційна культура та інформаційна безпека як складові інформаційної політики України.


Актуальні питання виконавчого провадження: [практ. посіб.] / І. В. Спасибо-Фатєєва [та ін.] ; під ред. І. В. Спасибо-Фатєєвої. - К. : Центр комерц. права, 2009. - 80 с.

Практичний посібник видано відповідно до завдань Порогової програми для України. У 2007 році Міністерство юстиції України у співпраці з благодійною організацією «Центр комерційного права» долучилося до реалізації Порогової програми корпорації «Виклики тисячоліття», що здійснюється на підставі Угоди про подолання корупції у державному секторі, укладеної між урядами України та США. Згідно цієї програми було здійснено оцінку стану виконання судових рішень, вивчено досвід інших країн і на основі цих матеріалів було видано практичний посібник. У посібнику ви знайдете відповіді на питання: державні виконавці та їх статус, загальні проблеми звернення стягнення на рухоме та нерухоме майно та інш.
Видання має послужити практичним помічником державним виконавцям у їхній повсякденній практиці, підказати відповіді на проблемні питання, що виникають при застосуванні законодавства. Проте, він буде корисним для юристів-практиків, підприємців, студентів юридичних факультетів та інших зацікавлених осіб.


Татаревський О. М. Перевірка діяльності нотаріусів: посіб. для інспекторів / О. Татаревський ; ред. С. Й. Гавриленко. - К. : Центр комерц. права, 2009. - 114, [1] с. : табл. - Бібліогр. в підрядк. прим.

Практичний посібник містить інформацію про нові процедури проведення перевірок нотаріальної діяльності, про вимоги до нотаріусів, дотримання яких підлягає контролю. Він містить інформацію про види перевірок нотаріусів, порядок їх організації, проведення, оформлення результатів. Посібник надає приклади рішень, які можуть бути прийняті за наслідками перевірок, порядок їх прийняття, виконання, а також оскарження. Освітлюються питання прав та обов’язків інспекторів, що здійснюють перевірку та нотаріусів, яких перевіряють. Актуальність цієї тематики викликана тим, що останнім часом значних змін зазнала нормативно-правова база яка регламентує діяльність нотаріусів. Це видання стане у нагоді особам, які будуть здійснювати інспектування, нотаріусам та іншим зацікавленим особам.

Календар подій

   1234
567891011
12 131415161718
19202122232425
262728293031