Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Одна Україна, єдиний народ

Одна Україна, єдиний народ

15.08.2016 10:04

«Я - українець, а не малорос,
Пишаюсь родом тисячокорінним...
Тарас за мене мучився й боровсь,
Щоб я зродився зерням України».
В. Кочевсьний

25 років тому, у серпні 1991 р. в Україні відбулася подія, яка ознаме­нувала собою початок нової ери в історії нашої держави. У день, коли було проголошено Акт про незалежність України, здійснилась найзаповітніша мрія всіх поколінь українського народу, а 24 серпня стало найважливішою датою в Україні і відзначається як національне свято – День Незалежності України.
Незалежність і державність зріли у глибинах нашої тисячолітньої ми­нувшини і проростали навіть у часи бездержавності, національного та соціаль­ного гніту. Наш народ пам'ятає й пам'ятатиме радість перемог і гіркоту по­разок, тріумфи і приниження, героїв і відступників.

Проголошення незалежності започаткувало в країні масштабні, глибинні перетворення. В Україні відбулися суттєві зміни, але суспільству все ще складно дається розбудова держави. Країні потрібен свій вектор розвитку, який би грунтувався на ментальності українського народу, його культурі, традиціях і відповідав би національним інтересам.

Відзначаючи День незалежності України, необхідно наголосити: су­часним і майбутнім поколінням належить завершити те, за що боролись кращі представники українського народу. Ця висока мета має додати усім нам сил і натхнення.
Отже, Розум, Воля та Єдність – ось головні підвалини кожної дер­жавної доктрини.

До 25-річчя незалежності України відділ наукової інформації та бібліографії підготував:
- бібліографічний покажчик "Живи і міцній, Українська державо!" : Становлення української державності : хроніка подій 1991–2016 рр."
- віртуальну виставку «Живи і міцній, українська державо!»
- пам’ятку читачеві «Конституції незалежної України – 20 років».

Календар подій

     12
3 4 567 8 9
10111213141516
17 18 192021 22 23
24252627282930