Головна Новини «Репринти незакінчених чернеток» – книжка, яка зібрала довкола себе свідомих херсонців

«Репринти незакінчених чернеток» – книжка, яка зібрала довкола себе свідомих херсонців

18.03.2021 11:51

17 березня 2021 року в Гончарівці відбулася важлива подія – презентація книжки Олександра Меньшова «Репринти незакінчених чернеток».

Пан Олександр – фіналіст конкурсу «Літературна надія Дніпра-2017» у номінації «Проза» за повість «Верифікація вічності», автор роману «Третя терція», з яким дебютував у 2019 році на «Книжковому Арсеналі». А нещодавно побачила світ його книжка «Репринти незакінчених чернеток» (Київ : «Діпа»).

Повість «Репринти незакінчених чернеток» – шпигунський детектив періоду початку Другої світової війни про протистояння сил Головного управління імперської безпеки Третього рейху та підпільної мережі ОУН на чолі з Євгеном Коновальцем, який, за задумом автора, залишився живим після невдалого замаху з боку Радянського Союзу. Основні події твору відбуваються восени 1941 року в Херсоні, що вже окупований гітлерівськими військами і де починає розгортати свою діяльність одна з похідних груп ОУН. Повість сповнена драматичними та історичними описами, які розкривають читачеві історичне коріння протистояння сторін-учасниць Другої світової війни.

Під час презентації Олександр Меньшов поділився, як виник задум розкрити саме тему діяльності підпільної мережі ОУН на території Півдня України, чому він подає події саме в жанрі альтернативної історії, розповів про героїв повісті та їх прообрази. В основі твору – реальні документи та факти. З перших сторінок книжки ви поринете в історію старого Херсона, разом із головними героями помандруєте вулицями Забалки та з захопленням перегортатимете одну за іншою сторінки повісті.

Під час презентації, на яку прийшло багато зацікавленої молоді, краєзнавців, небайдужих до історії херсонців, відбувалися жваві діалоги, приємні несподіванки у вигляді обміну книжковими подарунками. Ми безмежно вдячні автору за цінний подарунок – шість видань власних книжок. А також бажаємо йому натхнення на подальшу творчу роботу.

Якщо у вас є бажання прочитати повість «Репринти незакінчених чернеток», можете це зробити в нас у бібліотеці або замовити особистий примірник у видавництві «ДІПА».

Лілія Віжічаніна,
кураторка клубів «КЛІО» та «Дивослово»

Календар подій

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031