Головна Новини «Смак бунни. Про пристрасть, подорожі, каву і справжнє щастя»

«Смак бунни. Про пристрасть, подорожі, каву і справжнє щастя»

01.12.2019 10:03

В останній день осені – однієї з найромантичніших пір року, у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася презентація дуже теплої і позитивної книжки Інни Моісєєвої «Смак бунни. Про пристрасть, подорожі, каву і справжнє щастя» (Київ: Брайт Букс, 2019). Ця зустріч проходила в рамках проведення Таврійського тижня мистецтв «Zabalka-2019».

Родом із Херсонщини, Інна Моісеєва зараз проживає в Миколаєві. З Херсоном у неї пов'язано багато спогадів: навчання в Херсонському державному університеті, а також робота на херсонському телебаченні. Тож не дивно, що на презентацію Інну прийшли підтримати так багато колег. Як зізналася письменниця, її телевізійний наставник, відомий на всю Херсонщину Анатолій Марущак, став прототипом одного з героїв роману. Надихав Інну також херсонський художник Олександр Бережний. А його донька Катерина стала прототипом героїні роману.

Роман «Смак бунни. Про пристрасть, подорожі, каву і справжнє щастя» Інни Моісєєвої, окрім всього переліченого в назві, також про мрії та буденні радощі, а ще – про любов до кави.

Про те, що таке бунна, письменниця розповідати не стала, натомість запропонувала прочитати роман і самим знайти відповідь. Безперечно, у багатьох присутніх саме таке бажання й виникло, особливо після перегляду буктрейлеру, який авторка створила сама.

Книга побачила життя у видавництві «Брайт Букс». Як розповіла авторка, це зовсім невипадково. Адже вона хотіла, щоб її книжка була дуже привабливою, схожою на серію книжок «Теплі історії», які теж виходили у цьому видавництві. До речі, як «Теплі історії» відрізняються душевністю й позитивом, так і книжка Інни Моісеєвої – про справжнє щастя...

Присутні на презентації книжки активно долучилися до книжкового ворожіння. Їм «Смак бунни» напророкував подорожі до Єгипту, ранкові зустрічі на радіо, нові знайомства та появу нових стосунків...

Ця зустріч запам'ятається усім присутнім щирістю, теплом і усмішками письменниці. Душевності зустрічі додавала затишна бібліотечна атмосфера, смачне чаювання та вдячні відгуки відвідувачів.

Інні Моісєєвій бажаємо творчих успіхів та чекаємо на нові презентації її книжок.

Більше по презентацію дивись тут.

Лілія Віжічаніна

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    123
4 5 678910
11121314 15 16 17
1819 20 212223 24
2526 27 28293031