Головна Новини Солодке читання «шоколадних» книг

Солодке читання «шоколадних» книг

10.07.2020 11:29

Кращою за гарну літню погоду, плитку шоколаду та хорошу книгу може бути лише хороша літня «шоколадна» книга.

Гіркота, інтрига, ніжність, насолода, таємниця і політ –  основи філософії шоколаду, які «працюють» і в житті, і в художній літературі. Книги про шоколад – абсолютно дієтичний продукт: не можливо об'їстися, а позитивних емоцій і оздоровлюючого ефекту – як від шокотерапії. «Шоколадна» бібліотека – свого роду аптека, тільки більш приємна і чудодійна!

11 липня любителі солодощів відзначають Всесвітній день шоколаду.
Пропонуємо вашій увазі огляд книг із «шоколадним» ефектом від українських та зарубіжних авторів. Ці  книжки можна знайти у фондах нашої книгозбірні.

Отож, знайомтеся:

Гербіш Надійка. Теплі історії до шоколаду: збірка / Надійка Гербіш; [ред. Ю. Шутенко ; фот. Н. Гербіш]. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 139 с.

Це дуже тепла й позитивна книга. У ній зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки та віра в імпровізацію. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів.
Герої цих історій – прості жителі звичайних містечок, закохані, замислені, умільці надихати й такі, що за клапоть натхнення готові поділитися останньою філіжанкою кави, – хоча, що тут казати, вони готові ділитися своєю кавою й просто так. Вони щирі й справжні: пестять своїх котів, їздять на велосипедах, приймають гостей, печуть пиріжки й відсилають листівки, слухають вуличних музикантів і малюють маршрути на поторсаних картах. А ще у кожного з них є старі, улюблені горнятка, на дні яких і збереглися ці історії. Смакуємо далі.

Календар подій

      1
23 4 5678
9 101112 13 1415
1617 18 19202122
23 24 25 26272829
30