Головна Новини Тетяна Гладиш – поетка, яка малює дива

Тетяна Гладиш – поетка, яка малює дива

20.01.2020 14:23

Поезія… Вона хвилює і збагачує, будить нашу уяву і дарує насолоду, вона плекає високі почуття і робить нас крилатими… Тому так важливо у вирі сучасного, такого бурхливого й непростого життя, зупинятися на мить і насолоджуватися високим поетичним словом.

Таку можливість херсонцям подарувала Тетяна Гладиш – поетка, письменниця, журналістка. Її творчий вечір «Я спробую намалювати диво» став для кожного відвідувача насправді дивом, сповненим високих почуттів – ніжністю, любов'ю, добротою; роздумами про життя у всьому його розмаїтті, про красу – поетичну, красу природи, людських стосунків.  

Під час творчого вечора Тетяна читала вірші зі своєї поетичної збірки «Я спробую намалювати диво…». Більшість із них – про кохання. Кожна з поезій – це поєднання особливої ритмомелодики та неочікуваних метафор. Мелодійності їх звучанню надавав акомпанемент гітари у виконанні Віктора Ревенка.

Багато позитивних емоцій викликало у присутніх читання авторкою оповідань – для дітей про шкідливих котиків, що надруковане в дитячому журналі «Зернятко» (як і багато інших оповідань), а також для дорослих, що побачили світ у журналі «Дебют». Тетяна Гладиш – справжній майстер малої прози!

Крім того, що Тетяна Гладиш пише поезію й прозу, займається професійною журналістикою, вона ще й справжня майстриня з вишивки. Із собою Тетяна привезла вишиті роботи – натюрморти, пейзажі, листівки, – усі ці роботи сповнені сонця й добра, як і сама їх авторка.

Дуже дякуємо всім, хто брав участь у організації цього заходу та провів час разом із нами. Тетяні Гладиш бажаємо великого натхнення і щоб у її житті й надалі траплялися великі й маленькі дива.

Там, де сонце цілує хвилі
І до степу шепоче вітер,
Проросли в мого щастя крила,
Щоб піднятися і летіти.

Я люблю, щоб багато сонця,
Яке зранку вітають квіти,
Залилося в мої віконця.
Я не мислю без цього світу.

Мої крила несуть до нього.
Я кохаюся в морі світла.
Який гарний дарунок Бога –
Мені випало щастя жити!

         Тетяна Гладиш

Лілія Віжічаніна.
Фото Альони Мовчан,
Анастасії Козак

Календар подій

    123
4 5 6 7 8910
11 12 1314151617
18192021 22 2324
25262728 29 3031