Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

"Вперед – в минуле..." або подорож в країну Рад

А чи знаєте ви, що у Херсоні є музей тоталітаризму?
Ідея та реалізація цього проекту належать відомому херсонському лікареві Віталію Трибушному. В основу експозиції музею тоталітаризму лягла колекція артефактів радянського часу, яку Віталій Олександрович почав збирати в 1989 році. Серед них – авторські інсталяції та картини херсонських художників антитоталітарної тематики. Більшість експонатів присвячені постаті Володимира Леніна.
«Навіть у повному зібранні творів Леніна, виданому у радянські часи, міститься величезна кількість написаних ним документів із вказівками розстрілювати чи вішати. Навіть Сталін і Гітлер не давали такої кількості вказівок страчувати людей. Майже на кожному з експонатів є табличка з цитатою із Леніна, взятою з відкритих джерел. Мені, коли читав це, було моторошно...», – розповідає Віталій Трибушний.
Клуб любителів історії завітав до музею і був багато чим вражений. Словами це передати неможливо. Краще відвідати і побачити все на власні очі.
Музей знаходиться на території садиби Віталія Трибушного за адресою: м. Херсон, вул. Енгельса, 59. Вхід до музею безкоштовний.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1
2345678
910 11 12131415
16 171819202122
23242526272829
30