Головна Книжковий майданчик Віртуальні виставки Золота полиця - це та, на яку ставлять улюблені книжки
Золота полиця - це та, на яку ставлять улюблені книжки

Золота полиця - це та, на яку ставлять улюблені книжки

Характерною рисою квартири будь-якої інтелігентної людини є наявність домашньої бібліотеки. Ще з давних часів бібліотека в тому або іншому вигляді була майже в кожному будинку, незалежно від статусу господаря - багатого домовласника або бідного студента. З тих пір багато що змінилося, але об’ємні "книжкові колекції" з раритетними примірниками до сьогодні є предметом гордості своїх господарів.

У нашому відділі була підготовлена книжкова виставка «Золота полиця», присвячена питанням організації домашньої бібліотеки. Але вона настільки користувалася величезною популярністю серед читачів, що ми вирішили продовжити її життя та зробити її доступною для всіх бажаючих в мережі Інтернет. На ній представлена література, з якої Ви можете дізнатися про історію приватних бібліотек, отримаєте поради з правильного розміщення бібліотеки в квартирі та вибрати дизайн на любий смак.

Пропонуємо вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Золота полиця», присвячену питанням організації домашньої бібліотеки. З видань, представлених на виставці, ви можете дізнатися про історію приватних бібліотек, знайти поради з правильного розташування бібліотеки вдома та вибрати дизайн на будь-який смак.

 

Приватні бібліотекі Домашня бібліотека Бібліотека в інтер'єрі

Календар подій

123 4 5 67
8 9 10 11 121314
15161718192021
22232425262728
293031