Фітобар «Калинки-малинки» – вже традиція клубу любителів історії

16 січня відбулося перше у новому році засідання клубу любителів історії. Формат зустрічі – фітобар "Калинки-малинки" – дозволив зустрітися постійним учасникам клубу за чашкою чаю у теплій атмосфері.
На зустрічі мова йшла про рослини, які з глибокої давнини є символами України – калину, вербу, дуб, вишню, барвінок, чорнобривці, любисток, соняшник, мальви – рослини, які уособлюють красу нашої України, духовну міць народу, засвідчують любов до рідної землі. (Детальніше про зміст зустрічі...)
У чудових українських піснях дуже часто згадуються рослини-символи: «При дорозі кущ калини», «Одна калина за вікном», «Цвіте терен», «Червона рута», «Комарики-дзюбрики, калина», «Горіла сосна», «Чорнобривців насіяла мати» та ін. Ці пісні ми і співали…
Захід дуже сподобався нашим постійним учасникам, а також і новій учасниці пані Людмилі. Вона була приємно вражена теплою атмосферою, цікавою інформацією та її подачею, і запевнила усіх, що і надалі з радістю буде відвідувати засідання клубу.
Приємним сюрпризом нашого засідання став подарунок від активної учасниці клубу Валентини Василевської – календар «Дива України», в якому ми будемо планувати наші засідання, враховуючи знаменні дати, запропоновані у календарі. Мабуть, на початку року для клубу кращого подарунку бути і не може.
Що ж стосується фітобару «Калинки-малинки», він буде відкритий для учасників клубу і в наступний четвер – 23 січня 2014 року. На цьому засіданні активні учасники клубу Світлана Миронюк та Ільяс Заріпов розкажуть нам про цілющі властивості окремих рослин.
Караоке (і, можливо, навіть дискотека), чай і варення будуть обов'язково.
Так що приєднуйтесь!
Початок засідання – о 17:30.

Календар подій

    12 3
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031