Клубу любителів історії "Кліо" - 2 роки

Заглянути в минуле, повчитися на помилках предків, отримати уроки невдач і падінь, проаналізувати ситуацію у сьогоденні – як це все буває необхідно… Хоча минуле не змінити, як не намагайся, а ось сьогодення і, тим більше, майбутнє, поки воно не стало минулим, людина змінити в силах. А як приємно відчути себе спадкоємцем великих традицій і звичаїв, зрозуміти закономірності перетворення ідей у матеріальні речі і вчинки, усвідомити свою причетність до подій сьогодення і відповідальність за це перед своїми нащадками! Усе це надає історія, постійно доводячи свою необхідність не тільки в наукових колах, але й у справах житейських, побутових.
Мабуть, саме тому ось два роки на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара діє клуб любителів історії (КЛІО), який об'єднує довкола себе охочих мати неупереджений погляд на історію – всесвітню, українську та історію рідного краю. І сьогодні ми вже маємо свою певну історію. Два роки. Це мало чи багато? Можливо, як за тривалістю – то і зовсім небагато, а ось за тими справами, що зробили, за кількістю тем, які розглянули, за кількістю подарованих посмішок один одному, проведених дискусій, спільно пережитих моментів у житті – то нам є що згадати!
Тому чергове засідання клубу було певним підсумком прожитого ще одного року, визначенням перспектив на майбутнє.
Підсумки діяльності клубу за рік дивись тут.
Сьогодні бібліотека зазнає деяких змін у своїй діяльності. Все більше вона перетворюється у дозвіллєвий центр, місце збору за інтересами. Про Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О. Гончара можна сказати те ж саме.
Свідченням тому якраз і є активна діяльність клубних об'єднань на її базі, які задовольняють потребу у спілкуванні однодумців, допомагають знаходити об’єктивні відповіді на хвилюючі питання буденності, роблять нас кращими, освіченішими, вихованішими, толерантнішими. А тому очевидно, що у такої форми зустрічей є велике майбутнє. А отже, наш клуб любителів історії має великі перспективи.

Календар подій

   1 2 345
67 8 9 10 1112
1314 15 16 17 1819
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30