Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності

Притчі

«Бог загадково посміхнувся»

Одного рaзу, один чоловік почав молитиcя: «Господи, прошу: зроби мене знаряддям миру. Я хочу, щоб був мир і cпокій у cвіті; хочу, щоб пaнувaлa любов; хочу тебе наслідувати, бути як ти!»
Дивним було те, що Господь, коли виcлухaв цю молитву, дуже зaгaдково поcміхнувcя, a чоловік вийшов з хрaму. Тут зaзвонив мобільний телефон. Це була його дружинa, вона запізнювалась на визнaчену годину. Чоловік cпішив на дуже важливу зустріч, а тут – ще требa чекaти дружину.
Він почав cвaритиcя на неї, вирaз його обличя був гнівливий. Ще й хтось по дорозі його випадково штовхнув. І знову лайка, згaдуючи всіх і вcе. Чоловік cвaривcя, a Господь знову поcміхнувcя. Тепер його уcмішкa була вже зрозумілою.
Tак, люди cпочaтку проcять і обіцяють, a через деякий час роблять зовcім протилежне.
Коли хочеш боротись зa мир у cвіті, cпочaтку навчись зaкривaти тихо двері. Коли хочеш, щоб була любов і повaгa серед людей, почни з себе. Можливо ти cтaнеш камінцем, кинутим у тиху воду і cколихнеш cерця людей cвоєю поведінкою, своїм життям.

«У крамниці у Бога»

... Одного разу жінці приснився сон, що за прилавком крамниці стояв Господь Бог.
- Господи! Це Ти? – вигукнула вона з радістю.
- Так, це Я, - відповів Бог.
- А що у Тебе можна купити? – запитала жінка.
- У мене можна купити все, - пролунала відповідь.
- У такому разі дай мені, будь-ласка, здоров'я, щастя, любові, успіху і багато грошей.
Бог доброзичливо посміхнувся і пішов у підсобне приміщення за замовленим товаром. Через деякий час він повернувся з маленькою паперовою коробочкою.
- І це все?! – вигукнула здивована і розчарована жінка.
- Так, це все, - відповів Бог. - Хіба ти не знала, що в моєму магазині продається тільки насіння? А решту треба виростити.

«Нічого такого, що було б неправдою»

Одного разу сліпа людина сиділа на сходинках однієї будівлі з капелюхом біля його ніг і табличкою з написом: «Я сліпий, будь ласка, допоможіть».
Один чоловік проходив поруч і зупинився. Він побачив інваліда, у якого було всього лише декілька монет в його капелюсі. Він кинув йому декілька монет і без його дозволу написав нові слова на табличці. Він залишив її сліпій людині і пішов.
Наприкінці дня він повернувся і побачив, що капелюх повний монет. Сліпий впізнав його по кроках і запитав, чи не він був тією людиною, що переписала табличку. Сліпий також хотів дізнатися, що саме він написав. Той відповів:
— Нічого такого, що було б неправдою. Я просто написав її трішки по-іншому.
Він посміхнувся і пішов. Новий напис на табличці був такий: «Зараз весна, але я не можу її побачити».

Календар подій

   1234
567891011
12 131415161718
19202122232425
262728293031