Головна Новини Стисло – про все на світі!

Стисло – про все на світі!

09.06.2020 14:09

У сучасному світі бібліографія – одна з важливих галузей науково-практичної діяльності, завданням якої є інформування користувачів про друковані та електронні документи з метою поширення їх у суспільстві.
Сьогодні бібліотеки як інформаційні центри покликані створювати необхідні умови для реалізації конституційного права на вільне отримання інформації із загальнодоступних джерел. Тому видавнича діяльність бібліотек, як один із напрямів інформування користувачів, просування книги та читання, має велике значення.

За формою бібліографічні посібники можна розділити на дві групи: посібники великих форм та посібники малих форм.
Великими формами визнано вважати бібліографічні покажчики, путівники, нариси та огляди, бібліографічні антології та енциклопедії.

Бібліографічна пам'ятка – мала форма бібліографічного посібника, призначена для допомоги читачам у першому знайомстві з книгами про діяльність будь-якої особи або про суспільно значущу подію.
Пам'ятка рекомендує читачеві мінімум літератури, пов'язаної з пам'ятною датою. Її можна використовувати для первинного ознайомлення з темою, творчістю автора, але не для поглибленого вивчення.

Відділ наукової інформації та бібліографії до та під час карантину зробив чимало цікавих та корисних пам'яток з багатьох тем. Сподіваємося, вони стануть вам у нагоді! Щоб ознайомитися з ними, тисніть сюди.

Укладання пам’ятки – робота відповідальна і творча, яка вимагає постійного удосконалення професійної майстерності. Всім зацікавленим стануть у нагоді рекомендації по її складанню.

Календар подій

  1 2 345
6789 10 1112
13141516171819
20212223242526
2728293031