Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності

В очікуванні весни

Сьогодні останній день зими, а завтра до нас завітає довгоочікувана весна і подарує надію на краще життя.
Прихід весни чекають всі, і в кожного своя причина, чому їм подобається ця дивовижна пора року.
Чому весни чекають слухачі курсів української мови?
Про це вони розповіли у своїх творах:

Спіян Євгенія: «Навесні природа квітне. Яскраво зелена травичка вкриває землю, неначе килимом. На цьому килимі розкидані пухнасті кульки – весняні кульбабки. Вони яскраво жовті, неначе маленькі курчатка. Листочки на деревах ще маленькі, але з кожним днем дерева та кущі вдягаються у зелене вбрання».

Підопригора Вікторія: «За віконцем ясна тепла погода. Яскраво світить сонечко, і від теплих променів зникає біла снігова ковдра, під якою ховаються зелена травичка та рясні перші квіточки. Ці дрібненькі веселі голівки – перші дзвоники весни, і від цього душа радіє, бо розуміє, що зимові морозні дні позаду, і настрій від цього такий весняний!».

Дмитрієва Оксана: «Прийшла весна, і все довкола ожило. Зима, немов снігова королева, намагається ще втриматися на своєму троні, проте з кожним днем сили її тануть, всюди чується голос весни: крапель, дзюрчання струмочків, веселе щебетання птахів. Саме перелітні птахи говорять про те, що прийшла весна. Зазеленіла молоденька травичка. А онде між деревами, під першими сонячними промінчиками з'явилися проліски, такі маленькі і тендітні. Мабуть, ніякі інші квіти не викликають стільки емоцій, як перші весняні крокуси, фіалочки, іриси-півники, рясні кульбабки… Зимове царство зруйновано і тепер буде тепло!».

Драгнієвич Лариса: «При усіх принадах літа, осені та зими, для мене особисто найчарівнішою, найгарнішою та найулюбленішою порою року є весна. Може, це тому, що я народилася навесні. Мої улюблені квіти – це найчарівніші, найніжніші конвалія та різнобарвний бузок. Але не менше я полюбляю і елегантні квіти весни – тюльпани та нарциси. Навесні прокидається природа. Гучніше дзюркочуть струмки, голосніше співають птахи, зеленішою стає трава, яскравіше сяє сонце. Дні стають теплішими та довшими. А як приємно збирати з грядок перший весняний врожай – щавель, зелену цибульку, молодий часник, редиску, – усе те, що посіяв восени, під зиму. І цей врожай, звичайно, на радість господинь, вродив ряснішим, ніж восени. Так, кожна пора року несе свої принади, але весна – найбагатша та найчарівніша пора року!».

А пам’ятаєте, як красиво про прихід весни писала Олена Пчілка?

 

Весна-чарівниця,
Неначе цариця,
Наказ свій послала,
Щоб краса вставала.
І проліски, й травка,
Зелена муравка,
І кульбаба рясна,
Й фіалочка ясна,
Всі квіти весняні,
Веселі, кохані,
З-під листя виходять,
Голівки підводять
Од сну зимового
До сонця ясного!
Ті квіти дрібненькі.
Мов дітки маленькі,
Розбіглись у гаю:
Я їх позбираю
В пучечок докупки –
Для мами-голубки!

 

А за що ви любите весну? Поділіться з нами!

Календар подій

123 4 567
89 10 11121314
15161718192021
22232425262728
293031