Живи на всі сто!: відеоогляд

Живи на всі сто!

Деякі люди вважають, що успіху в бізнесі, кар’єрі або творчій самореалізації досягають лише обрані, яким просто пощастило в житті. Насправді, шлях до успіху – це величезна робота. І перш за все – це робота над собою. Щоб стати успішним, потрібно бути не тільки професіоналом своєї справи, а й володіти певними особистісними якостями. Серед них – уміння чітко ставити цілі; готовність до ризику та можливої ​​невдачі; бажання рости і розвиватися; відкритість до змін тощо. Та як цього всього навчитися? Пропонуємо ознайомитися з найкращими книжками, які допоможуть вам подолати життєві негаразди та більш впевнено дивитися вперед.

Маленький шедевр – книга Найджела Кемберленда «100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху в житті» (К., 2018). Її автор  без зайвих теоретичних викладок і зарозумілих повчань пропонує ідеї, які наблизять кожного до омріяного успіху, а також дає практичні поради як ці ідеї втілити в життя. Серед них такі: звертайтеся по допомогу, будьте емоційно зрілою людиною, перетворіть роботу на задоволення, починайте день з позитиву, будьте приязними, навчіться говорити «так» і навчіться говорити «ні», умійте пробачати, досягайте порозуміння, живіть усвідомлено, висипайтеся, будьте щедрими, дотримуйтеся правил здорового харчування, прагніть гармонії, вчасно приходьте додому, зачекайте, перш ніж натиснути кнопку «Надіслати», просіть вибачення, якщо винні, зосереджуйтеся на добрих новинах, дихайте правильно. Усі поради дуже прості і дієві! Переконайтеся в цьому самі, прочитавши та скориставшись  ними у своєму житті!

Кожній людині хочеться, аби наші дні проходило якомога вдаліше. У цьомудопоможуть поради з книжки Керолін Вебб «Живи на всі сто: Як зробити свій день продуктивним» (К., 2018). Авторка книги дає максимально корисні поради: як покроково планувати день і втілювати задумане; як ухвалювати тактичні і стратегічні рішення; коли і як треба відпочивати та звідки черпати енергію. Застосування науково обґрунтованих ключових ідей книжки дасть змогу читачеві максимально підвищити власну ефективність і стати таким активним, як ніколи досі.

Іноді в нашому житті не все йде так, як би нам хотілося. Виникають ситуації, які повністю чи частково руйнують наші плани, прийняті нами рішення можуть не принести бажаного результату. Як зберегти рівновагу та йти далі? Тут у пригоді стануть поради з книжки Метью Саєд «Мислення за принципом «Чорної скриньки»: Як звести до мінімуму ризик невдач» (К., 2018).  
Британський журналіст Метью Саєд досліджує причини і наслідки помилок у науці, техніці, юриспруденції, спорті й показує шлях, яким може пройти кожен, аби змінити своє ставлення до помилок і покласти їх в основу майбутнього успіху. "Мислення за принципом "чорної скриньки"" – це новий підхід до досягнення високої ефективності, засіб знайти переваги у складному світі, що швидко змінюється.
Метью Саєд пояснює, чому ми не зможемо розвиватися, якщо не будемо готові навчатися на власних помилках.

Ще одна цікава книжка – Шерил Сендберг та Адама Ґранта «План Б: Як протистояти біді, стати витривалим і віднайти радість» (К., 2018), яка допоможе стати витривалішим і рухатися далі попри всі життєві негаразди. Її автори – операційна директорка Facebook та професор Вортонської школи, відомі за бестселерами № 1 за версією The New York Times «Включайся» та «Оригінали».
На прикладі свого життя Шерил Сендберґ доводить, що наша витривалість не є незмінною від народження. Вона – м’яз, що його може наростити кожен. Після раптової смерті чоловіка Шерил усвідомила, що вона та її діти більше ніколи не відчують справжньої радості. Авторка починає розповідь із тієї моторошної миті, коли вона знайшла свого чоловіка неживим на підлозі тренажерної зали, й далі відкриває серце (і щоденник), описуючи неймовірну скорботу та ізольованість, які відчула потому.  «Я перебувала у вакуумі, – пише вона, – у безкраїй порожнечі, що заповнює серце й легені й обмежує здатність мислити чи навіть дихати». Однак її друг Адам Ґрант пояснив, що для відновлення після досвіду, який руйнує все життя, варто застосувати «План Б», тобто зробити три кроки. Які? Про це ви дізнаєтеся, прочитавши книгу.

Ми живемо в культурі, зацикленій на занадто оптимістичних очікуваннях. Із самого дитинства нам нав’язують нереалістичні ідеали, яких ми прагнемо досягти попри все: лише найвищі оцінки, досконала зовнішність, надсучасні ґаджети, найкрутіша робота, тільки екзотичні подорожі й не менш яскраві світлини в соцмережах. Ми постійно женемося за успіхом і щастям, ми намагаємося уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, як переконує Марк Менсон, автор книжки «Витончене мистецтво забивати на все». Нестандартний підхід до проблем (К., 2018), є надзвичайно цінним: він звільняє нас від міражу щастя. Ця книжка – свого роду посібник із керування стражданнями, який вчить, як їх переживати легше, сповнювати більшим сенсом, співчуттям і смиренням. Вона вчить обертати біль на зброю, травму – на силу, а проблеми – на значно кращі проблеми. Автор показує, як зробити інвентаризацію власного життя і залишити в ньому тільки найважливіші речі.

Сподіваємося, що поради зі згаданих книг допоможуть вам стати більш загартованими у життєвих негараздах, яких, на жаль, неможливо уникнути, але подолати їх – реально!

Календар подій

       1
23 4 5 6 7 8
9 10 11 12 131415
16171819202122
23242526272829
30