Людська солідарність ‒ основа стабільності та безпеки в суспільстві
Генеральна Асамблея ООН резолюцією від 22 грудня 2005 року проголосила 20 грудня Міжнародним днем солідарності людей.
Резолюція ООН посилається на Декларацію тисячоліття, в якій зазначено, що в 21 столітті солідарність буде однією з фундаментальних цінностей людства.
З першого дня заснування ООН були започатковані принципи солідарності в боротьбі зі злиднями, бідністю та гнобленням людей. Мета та завдання, які ставилися перед учасниками Організації – об'єднати нації навколо проблем, пов'язаних зі злиднями та віднайти шляхи їх розв'язання. Також було створено міжнародний фонд для боротьби з бідністю у світі.
Міжнародний день солідарності людей має величезне значення для протидії кризам і проблемам, з якими стикаються люди в усьому світі.
У нашому світі не можливо жити без доброго відношення до людей, толерантності, поваги та підтримки. Солідарність – єдність переконань і дій, взаємодопомога і підтримка членів соціальної групи, що ґрунтуються на спільних інтересах і необхідності досягнення загальних групових цілей, спільної відповідальності.
Солідарність – це прихильність до певних дій, думок, інтересів та поглядів, які допомагають згуртувати людей навколо себе. Вона є основою будь-якого суспільства, що прагне до прогресу. Читати далі.