Головна Новини Вітаємо колежанку з високою відзнакою!

Вітаємо колежанку з високою відзнакою!

06.09.2021 14:30

Сьогодні у працівників відділу наукової інформації та бібліографії дуже добрий та радісний настрій: Тетяну Семенівну Федько нагороджено Почесною грамотою Херсонської обласної державної адміністрації з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Щиро вітаємо нашу колежанку з цією високою відзнакою!  

Понад 40 років  Тетяна Семенівна працює в бібліотечній галузі. Одним із напрямів її бібліографічної діяльності є формування інформаційних ресурсів із питань сучасного права в Україні. З її ініціативи на сайті «Віртуальний бібліограф» міститься розділ «Правовий всеобуч», матеріали з якого корисні для різних категорій населення. У ньому зібрано унікальну інформацію про десятки відомих правознавців України, а також низка важливих матеріалів із актуальних тем: «Реалізація реформи децентралізації влади в Україні», «Пенсійна реформа в Україні: головні зміни», «Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей», «Законодавчі тези земельної реформи – 2021» та багато ін.

Тетяна Семенівна є укладачем низки бібліографічних покажчиків із правових питань, а саме «Конституція незалежної України: шляхи реалізації та реформування», «Правові ресурси Інтернет», «З історії джерел права Давньої України», «ProZorro – системна реформа тендерного процесу», «Реформа державного управління:  напрями та шляхи реалізації» та ін.

Усі ці видання активно використовуються читачами та бібліотечними працівниками.

За останні роки вона підготувала низку «пам’яток читачеві» правової тематики. Серед останніх: «22 січня – День соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР», «День гідності і свободи», «День державного службовця», «Конституційне реформування в сучасній Україні», «Конституція Пилипа Орлика як феномен світового правознавства», а також серія пам’яток «Шляхом реформ»: «Реалізація реформи децентралізації влади в Україні»,  «Пенсійна реформа в Україні: головні зміни», «Реформа системи охорони здоров'я», «Реформа державного управління – напрями та шляхи реалізації», «Реформа публічних закупівель», «Енергетичний сектор України: реформи на часі», «Реформа приватизації державного майна» тощо. Повні тексти усіх «пам’яток читачеві» представлено на сайті «Віртуальний бібліограф». Тетяна Семенівна активно популяризує літературу правової тематики на сайті бібліотеки.

Колектив відділу вітає шанованого фахівця, чудову людину і прекрасну жінку з отриманням заслуженої нагороди за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, що є підтвердженням високих особистісних якостей. Бажаємо Вам, Тетяно Семенівно, успішного життєвого шляху, виконання задуманого, подальших професійних успіхів! Ми пишаємося Вами!

Календар подій

  1 2 345
6 789101112
1314 15 16171819
20 21 2223242526
27282930